Kontakt

Kontakt os
Ring til os
Kontakt os
Ring til os

Velkommen til AC Stilladser

Vi er altid parate til at hjælpe jer

Administration

René Aastrand
CEO / Adm. Direktør
rene@acstilladser.dk
+45 40146680

Bjarne Olsen
Medindehaver
bjarne@acstilladser.dk
+45 22347434

Tage Nielsen
Indehaver
tage@acstilladser.dk
+45 40506187

Birgit Hansen
Bogholderi
birgit@acstilladser.dk
+45 30186000

Michael Nielsen
Entreprisechef
michael@acstilladser.dk
+45 22633632

Kewin Hansen
Entrepriseleder
kewin@acstilladser.dk
+45 51396341

Jesper Olsen
Projektleder – administration
jesper@acstilladser.dk
+45 30186002

Christian Hansen
Entrepriseleder
christian@acstilladser.dk
+45 30186016

Anders Hansen
Entrepriseleder
anders@acstilladser.dk
+45 30186012

Jan Møller
Pladschef
jan@acstilladser.dk
+45 30186003

John Rea
Entrepriseleder
john@acstilladser.dk
+45 30186003

Vi glæder os til at høre fra jer

Skriv til os her via kontaktformularen eller
ring direkte til os på tlf: 36771155
Maximum fil størrelse er 2 MB. Tilladte formater er jpg, png og PDF
Choose File